ב"סטודיו ליאורית" יש מישהי שמכורה לתמונות... וזו אני.

ב"סטודיו ליאורית" יש מישהי שמכורה לתמונות... וזו אני.

המשפחה שלי ליאורית

קצת עליי

נעים מאוד שמי ליאורית סטורקוביץ בת 41 (אבל מי סופר- מרגישה כמו בת 21) נשואה באושר לקובי ואמא לשני חתיכים (ואני לא משוחדת) יובל בן 10 ובר בן 5.

אני אוהבת לצלם!  אוהבת לתעד, אוהבת לחפש בכל מקום או סיטואציה משהו מיוחד, מצחיק, שובה לב, נהנית לנצור את הרגעים הקסומים בכל סיטואציה וזה לא משנה אם מדובר על צילומי הריון, ניו בורן, ילדים או צילומי משפחה.

מה מיוחד בסטודיו שלי?

כשעיצבתי את הסטודיו ניסיתי לחשוב על החזון שלי כשאני שומעת את המילים "סטודיו לצילום". ישר חשבתי על מקצועיות, ציוד מקצועי, אביזרים מיוחדים, מגוון רחב … אבל גם חשבתי על חוויה, אווירה, נוחות ונינוחות.

לדעתי סטודיו לצילום חייב לשלב איכות ומקצועיות יחד עם אלמנטים של חוויה ובילוי. אני רואה בלקוחות שמגיעים אלי לסטודיו כאנשים שמעוניינים בצילומים ותמונות איכותיות, אבל גם כבני אדם שלקחו חופש מהעבודה והסידורים, התכנסו ביחד עם האנשים האהובים עליהם ובאים לחוות חוויה אישית, זוגית או משפחית.

אני חושבת שנפלה בחלקי זכות גדולה לעבוד עם אנשים שמחים ולתעד אותם במהלך הרגעים הכי מאושרים שלהם. אני מאוד מאמינה בגיוון ולכן, אני מצלמת המון סוגים של חבילות צילום: צילומי הריון, צילומי משפחה, צילומי ילדים, בוק בת מצווה, צילום תדמית, קייק סמאש, צילומי ביוטי, צילומי דוגמנות, מתנה ליום הולדת, מתנה לאישה ועוד ועוד.

~ליאורית

חברות שעבדו איתי

חושבים על צילומים מקצועיים?

בואו נדבר על זה!

תודה רבה!

קיבלתי את המייל ואחזור אליכם הכי מהר שאוכל!

ליאורית